Microsoft Office Belgelerinizi Ücretsiz Görüntüleyin

Anasayfa Kurumsal Blog Microsoft Office Belgelerinizi Ücretsiz Görüntüleyin

Microsoft Office Word, Power Point ve Excel belgeleriniz var ve görüntülemek istiyorsunuz fakat sisteminizde Microsoft Office sürümlerinden herhangi birisi yüklü değil. Kolayı var! Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu Microsoft programı ile değişiklik yapamasanız da belgelerinizi görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz.

Bilindiği gibi Microsoft firması Office ürünlerini ücretli olarak sunuyor. Yeni aldığımız bilgisayarda kısıtlı süre kullanacağımız bir Office sürümü olsa da, süre dolduktan sonra belgelerimiz öksüz. Fakat Office Viewer isimli ücretsiz dağıtılan programlar sayesinde Power Point sunularınızı, Word ve Excel dosyalarınızı görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Değişiklik yapmak da istiyorum derseniz son sürüm 2016 versiyonlu aylık veya yıllık ödemeli Microsoft Office 365 Ev, Office 365 Bireysel, 4 yıllık Office 365 Üniversite ve tek ödemeli Office Ev ve Öğrenci 2016 paketlerini satın da alabilirsiniz. Ayrıca bir diğer alternatifiniz de tamamen ücretsiz bir Office programı olan Libre Office olabilir. Microsoft Office Word, Excel, Power Point belgelerinizin denklerini de üzerinde bulunduran, dosyalarınızı düzenleyip kaydetme imkanı sunan açık kaynak kodlu Libre Office’i indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Microsoft Office Viewer dosyalarının her biri için ayrı ayrı indirip sisteme kurmak gerekiyor. Aşağıdaki adreslerden dosyaları indirip kurabilirsiniz. Bu yüklemeler tüm Microsoft Office dosya sürümleri için geçerlidir.

Microsoft Office Word Viewer: http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=4

Microsoft Office Excel Viewer: http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=10

PowerPoint Viewer 2007: http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=6

 

Ayrıca yükleyeceğiniz Uyumluluk Paketi ile (2007 ve sonrası versiyonlar ile) yeni biçimlerde kaydedilmiş dosyaları (.docx, .pptx, .xlsx) bu görüntüleme (viewer) programları ile açılmasını da sağlayabilirsiniz.

 

WhatsApp