Zorunlu Web Siteniz Avantaja Dönüşsün

Anasayfa Kurumsal Blog Zorunlu Web Siteniz Avantaja Dönüşsün

Son birkaç yıldır sürekli hakkında bir söylenti dönüp dolaşan “şirketler için zorunlu web sitesi” kanunu, yakın zaman içerisinde yayına girdi ve artık uygulanmaya başlandı. Pek çok şirket, bu konuya ilişkin girişimlere başladı ve kendilerine verilen süreler zarfında hızlı bir şekilde firmalarını tanıtan web sitelerine dair çalışmalar hız kazandı. Hem firmaların bünyesinde çalışan webmasterların, hem de kurumsal web firmalarının bu konuda hummalı bir şekilde çalışma yaptığını da belirtmek gerekli.

 

Ancak bazı firmaların penceresinden bakıldığında, web sitesi oluşturmak ve bu site üzerinden belli başlı yayınlar yapmak o kadar da önemli ve “uğraşılmasına değecek” bir çaba gibi görünmemekte. Bir kısmı sadece birkaç basit sayfa koyarak, adres bilgilerinin ve hangi tür çalışmalar yaptıklarının bilgisini sitelerinde vermeyi ve bununla sınırlı kalmayı tercih ediyorlar.

 

İnternet üzerinden herhangi bir satış ya da aktif tanıtım, reklam yapılmayacak olsa bile, bu durumun büyük bir yanlış olduğu görülebilir. Günümüzde milyonlarca insanın aktif bir şekilde, günlük olarak internete bağlandığı, çeşitli araçları kullanarak online kaldığı ve sürekli olarak arama motorlarında yaptıkları aramalar sayesinde çeşitli web adreslerini bularak bunları ziyaret ettikleri düşünülecek olursa, firmanızı doğrudan tanıyabilecek, inceleyebilecek ve gerektiğinde çalışma yapmak/alışveriş etmek gibi hizmet alanınıza dair taleplerde bulunabilecek bir kitleyi yabana atmak doğru olmayacaktır. Bu yüzden zorunlu web sitenizin avantaja dönüştürülmesi ve bunun aktif bir mecra olarak internet içerisinde yer bulması elzemdir.

 

Özgün ve isteklerinizi aynen yansıtan bir web tasarımı, kodlama ve içerik girişinin yapıldığı bir internet sitesi, hem sizlere firmanızın eksiksiz bir şekilde tanıtılmasından ötürü güven verir, hem de sizlere internet üzerinden gelebilecek istekleri hızlıca karşılayabilecek ve firmanızı daha “iş yapılabilir” kılan ayrıntıları ziyaretçilerle paylaşabilmenizi sağlar.

WhatsApp