Harita Entegrasyon

Harita Entegre
İşletmenizi Müşterileriniz Aradında Kolayca Bulamıyormu?

şirketlerin, ürünlerin, markaların, sanatçıların ve kuruluşların Google'daki haritalardaki konumlarını, hizmetine dair genel ve güncel bilgilerini, güncel fotoğraf ve logolarını, web adresi ve ziyaretçi istatistiklerini, reklam potansiyelini ve yönetimi ile Google da görüntülenme şeklini yönetmelerini sağlayan pratik ve hızlı yöntemdir. Google Harita Entegre yönetim panelini kullanarak aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz; Google'da firmanız veya markanız ile ilgili bilgileri güncel tutabilirsiniz. Google Plus sayfası kullanarak sadık müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz. İşletme sayfanızı takip edenler Google Plus, Google Arama, Haritalar veya reklamlardaki ürün ve hizmetleri tanıtmak için, paylaşabilir veya yorumlayabilirler. +1 düğmesini kullanarak değerlendirme ve geri bildirim yapabilirler. Google Plus sayfaları ve yayınlarına yönelik analizlerle etkileşimi takip edebilirler. İlgili Google Analytics hesabınızda ve Yotube kanallarınızda bilgileri görme Google Adwords e alternatif olarak kendiniz AdWords Express kampanyaları oluşturabilir ve istatistiklerini takip edebilirsiniz. Fiziksel bir noktada faaliyet veren veya yerel hizmet sunan dükkanlar, şahıslar, şirketler ek olanaklar sunulmaktadır. Bu olanaklar; Hizmet verdiğiniz konumu belirleyebilir,Hizmet saatlerinizi belirleyebilir, Yerel arama sonuçlarında öncelikli yer alabilirsiniz.

Harita Kaydı

Harita Kayıt İşlemi

Öncelikle İşletmenizin Bir Adreste Hizmet Vermesi Gerekmektedir. Hizmet Bina No veya İç Kapı No İçeriği Kesinlikle Olmak Zorundadır. İşletmenizin İsmi, Telefon Numarası, Adresi, E-Posta Adresi ve İnternet Sitesi Bilgileri Zorunlu Olmak Şartı İle Ayrıca Mesai Saatleri, Sosyal Medya Hesapları ve Ürünler Bilgilerini İçeriğe Entegre Edebiliyoruz. Entegre Aşaması Tahmini Max. 30 İş Günü Olarak Sizlere Sunmaktayız.

Ürün Entegrasyon

Google Aramalarında Önerilen Ürün veya Sponsor Ürün Olarak Karşılaşmış Olduğunuz Ürünler Harita ve Firma Entegrasyonundan Sonra Daha Kaliteli ve Anlık Olarak Yayınlanmaktadır. Bu İşlemlerde Firmanızın Müşterilerine Karşı Hem Prestij Hemde Daha Ön Planda Tutacağı İçin Satış Traj Seviyenizide Artırmış Olursunuz. Ürünlerinizin İsmi Google Entegrasyonundan Sonra Satışların Artacağını ve İnsanların Artık Markanızı Daha Çok Tanıyacağınıza Emin Olun.

Harita Kaydı

Navigason Entegrasyon

Firmanızın Müşterilerinin Sizleri Ziyaret Etmesi veya Sizin İşletmenizde Sıcak Satış Yaptığınıza Müşterilerini Daha Kolay Çekmek İstiyor İseniz Sizlere İyi Bir Haberimiz Var. Müşterilerinizin Araçları, Mobil Cihazları ve Maps Sayfasındaki Aramalarda Firmanızn Konumu Ajansımız Tarafından Özel Olarak Yapılan Navigasyon Mimleme İşlemleri İle 7/24 Aramalarda Yayınlanır ve İsteyen Müşterilerinize Yol Tarifi veya İrtibat Bilgilerinizi Anında Sunar.

results

Son Harita Kayıtları

Meramlı Metal
Ahuoğlu Metal
Profam Promosyon
Dervish Oto Kiralama
Haymet İnşaat
Özceran İnşaat
Çağan Çikolata
Sektör Tanıtım
Kelebek Fotokopi