Yazılım Hizmetleri

"Seveceğin Bir İş Seçersen, Yaşamında Bir Gün Bile Çalışmış Olmazsın."

Web Tasarım


Web sitesi, 21. yüzyılın döküman biçimidir. Geride bıraktığımız 500 yıl için kağıt, mürekkep, matbaa ne ise internet ve web siteleri de günümüz için odur.Gündelik ofis işlerinde bilgisayarlarla çalışıyorsanız hergün birçok döküman yaratıyor ve kullanıyoruz.Web siteleri de birer bilgisayar dökümanı ya da dökümanlar topluluğu olarak adlandırılabilir.Bu bilgisayarların farkı üzerlerindeki dökümanlara daha fazla sayıda erişim sağlayabilmeleridir. Yani evdeki ya da işteki bilgisayarınız üç beş kişinin okuyabileceği bir kitapken web siteleri onbinlerce kişiye hizmet sunmaktadır. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte kurumlar için web sitelerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Web siteleri kurumların dünyaya açılan penceresini oluşturmakta ve bu sayede kurumlar tüm kullanıcılarına çok kısa sürede ulaşmayı ve kurum kimliğine uygun şekilde grafiksel ara yüz yardımı ile geniş kitlelere gerekli bilginin iletilmesini sağlayabilmektedirler. Kurumların kendileri ile ilgili bilgi edinmek isteyen kullanıcılara yüksek derecede kullanılabilirlik düzeyine sahip web siteleri tasarlayıp sunmaları etkin bir kullanım sağlanması açısından önemlidir. Fakat genelde bilgi almaya veya web sitesi fonksiyonlarından yararlanmaya çalışan kullanıcılar, kullanması güç ve tasarım açısından başarılı olmayan web sayfaları ile karşı karşıya kalabilmektedirler.

Web Tasarım

Responsive Tasarım

İnternet Siteniz Arama Motorlarında Hızlı Yükselmesi, Mobil Cihazlara Özel Yerleşimi, Tüm Bilgisayar Modellerine Otomatik Ayarlanan ve Yeni Çıkacak Tüm Cihazlara Anlık Güncelleme İle Kendi Görünümünü Ayarlayabilen Tasarımlar.

Seo Entegrasyon

SEO ingilizce açılımıyla; Search Engine Optimization, Türkçe açılımıyla; Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Arama sonuçlarında kullanıcıların çoğunlukla ilk sayfada yer alan siteleri ziyaret etmesi, bu sektörün oluşmasını sağlamıştır. SEO, web sitelerinin ilgili anahtar kelimelerde daha üst sıralarda listelenerek, o kelimeye ait arama trafiğinden maksimum ziyaretçiye ulaşmayı hedefler. Her geçen gün artan internet kullanımı, eş zamanlı olarak arama motoru kullanımını ve dolayısıyla SEO ihtiyacını da arttırmaktadır.

Google
114
Kurumsal/Proje Site
47
Kişisel/Fan Site
11
Kamu/Kurum S.
54
Dernek/Belediye S.

Önerilen Projeler

Tüm Portfolyo
Çağan Çikolata
Doğancı Yapı
Osmanlı Hidrolik
Akay Yurtları
Tekbir Rent a Car
Türk Süsleme
KONHT Makine
Maslina Otomotiv
Özceran İnşaat
Ferhat Bayrak Ş.G
Ellibeşler Temizlik
RzSnowArena Eğlence Merkezi
Yapıcı Tercüme
Kelebek Dijital
Mia Vita Burger
Maslina Emlak
Moda42 Giyim
Genç Bombe
Avcı Metal
112 Media
Adıgüzel Bims
Ceykon Vinç
Çolaklar Panel
Sinan Yağmur
Dervish Oto Kiralama
Özbatmaz İnşaat
Troy Matba
Didor Kapı
Baba Kiralama
Haymet İnşaat