WhatsApp

Marka Tescil

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Marka Tescil

Marka Tescil

Markalaşma Görsel kimliğiniz, müşteriler ve potansiyel müşteriler için tutarlı bir resim oluşturmak için marka hikayenizle el ele gider.

İlk marka denetiminden tam ölçekli kimlik markalaşmasına kadar, tüm ücretli, sahip olduğunuz ve kazandığınız kanallarınızdaki tüm pazarlama iletişimlerinizin merkez noktası olacak görünümü ve hissi tanımlamanıza ve geliştirmenize yardımcı oluyoruz.


Marka Yetenekleri
Marka stratejisi
Görsel kimlik
Adlandırma, Marka Sloganları ve Kısa Açıklama
İş Teminatı
Keşfedin
Markanızla ilgili neyin benzersiz olduğunu keşfetmek ve sektörünüzdeki konumunuzu anlamak için sizinle birlikte çalışacağız.

Geliştirmek
Keşif aşamasından sonra, markanızın kim olduğunu ve neyi temsil ettiğini tanımlamak için mesajlaşma, temel değerler ve kişilik üzerinde çalışacağız.

Tasarım Logodan ticari ürünlere kadar, yeni bulunan marka kimliğinizi iletmek için ihtiyacınız olan her şeyi tasarlayacağız.

Uygulama
Yeni oluşturduğunuz marka stratejinizi ve görsel kimliğinizi tüm dijital varlıklarınızda uygulamanıza yardımcı olacağız.


Sunucu ve Hosting