WhatsApp

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Web Tasarım

Web Tasarım

Yaratıcı web tasarım hizmetlerimiz veya internet sitesi tasarım hizmetlerimiz işletmenizin İnternet pazarındaki imajını yeniden keşfetmenize yardımcı olabilir. Uzmanlığımızla birlikte sunduğumuz stil ve teknolojinin harmanlanması, işletmenizin Web'de başarılı olmasını sağlar.

SOLİD, benzersiz, üst düzey web tasarımları, baskı ve multimedya yaratmada uzmanlaşmıştır. Yetenekli kadromuz, beklentilerinizi aşan ürünler sunmak için sürekli çaba göstermektedir. Amacımız sizi tarzınızla öne çıkarmak ve hatırlanmanızı sağlamaktır.

SOLİD'de web sitesi tasarımının aşağıdakilere odaklanması gerektiğine inanıyoruz:

- Web Sitesinin hedef kitlesinin ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini dikkate alın
- Hedef kitlesinin demografisine uygun bir şekilde grafik öğeleri kullanın
- Bir Web Sitesinin ana mesajını tamamlayın
- Site genelinde tasarımı güçlendirmek için birleştirici öğeler kullanın
- Web sitesine ve dernek sahiplerine güven verin

 Web Tasarımı İş Hedeflerinize Ulaşmaya Odaklı: İş dünyasındaki her şey gibi, karar vermek genellikle yatırımın geri dönüşüne bağlıdır. Amacınız daha fazla gelir elde etmek, daha fazla müşteri edinmek veya kar marjlarını artırmaksa, SOLİD entegre pazarlama yaklaşımı sizi hedefinize ulaştırabilir. SOLİD yalnızca web tasarımıyla ilgili değildir; Kendimizi İnternet Çözümlerine adadık. 

E-ticaret: İhtiyaçlarınıza uygun e-ticaret çözümleriyle ürünlerinizi çevrimiçi olarak satın. Ürünleri ekleyin, fiyatları güncelleyin ve içeriğinizi kolay ve etkili bir şekilde yönetin. E-ticaret çözümlerimiz, şirketinizin çevrimiçi olarak kolayca ödeme almasını sağlamak için paypal veya ödeme işleyici ortaklarımızdan biri ile entegre edilebilir. KARGO ve SANAL PAZAR YERLERİ dahil tüm büyük nakliye şirketleriyle entegrasyon sunuyoruz. E-ticaret çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

İçerik Yönetimi (CMS) Odaklı Çözümler: Müşterilerimizin web sitelerindeki çoğu içeriğin kolayca değiştirilebilmesine her zaman erişmeleri gerektiğine inanıyoruz. Doğru içerik yönetim sistemi, size ve personelinize düzenli olarak değiştirilmesi gereken içerik üzerinde kontrol sağlamanıza yardımcı olabilir. Html.spaceman-support bilmenize gerek kalmadan Blogunuz, Haberleriniz, Fotoğraflarınız, Videolarınızdaki her şeyi kolayca yönetin

Destek: Sorunuz mu var? Bir e-posta kurmanız mı gerekiyor? Web sitenize içerik eklemeniz mi gerekiyor? Bir işletmeyi yürütmenin yeterince zor olduğunu biliyoruz ve web sitenizi yönetmek için gerekli araçlara sahip olsanız da, gün içinde her zaman vakit yoktur. Her aylık ihtiyaca uygun destek paketleri sunuyoruz. Gününüzde yeterli zaman olmadığında bu güncellemeleri yapmanıza yardımcı olalım.

Hem kanıtlanmış hem de pratik Web Geliştirme
SOLİD MEDYA, hem kanıtlanmış hem de pratik olan web geliştirme teknolojilerini kullanır. Bugün piyasada bulunan seçeneklerle, ihtiyaçlarınız için en iyi olanı belirlemenize yardımcı olabiliriz. SOLİD MEDYA'da misyonumuz web geliştirme sürecini sizin için kolaylaştırmaktır: müşterilerimizin barındırma, e-ticaret, içerik yönetimi ve pazarlama için doğru araçları seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Özel İnternet uygulamalarına ihtiyaç duyan işletmeler web geliştirme çözümlerimizi kullanır. Şirket içi web geliştirme uzmanlarımız bilgilidir ve günümüzün en son web teknolojileri konusunda iyi eğitilmiştir. Bir Web sitesi geliştirme projesi, başarılı bir şekilde gerçekleştirilecekse ayrıntılı planlama gerektirir. Planlama süreci - fikir alışverişi, seçenekleri tartma, sorumlulukları paylaştırma - web projesine dahil olan tüm tarafların ortak bir hedef doğrultusunda çalışmasını sağlar. Sürecin anahtarı, Web sitesinin amacının ve hedef kitlesinin belirlenmesidir. Bu bilgi; stil, yapı ve teknoloji hakkındaki kararları doğrudan etkiler. Nihayetinde, bir Web Sitesini kodlamak için kullanılan teknoloji seçimi, büyük ölçüde Web sitesi için gereken işlevselliğe ve sitenin gelecekteki olası geliştirme ihtiyaçlarına bağlıdır.

Web Geliştirme Metodolojimiz
Günümüzün dinamik pazarında, şirketinizin en güncel İnternet teknolojilerine erişiminin olması çok önemlidir. Web geliştirme çözümlerimiz, iş süreçleriniz düşünülerek geliştirilerek işletmenizin daha sorunsuz ve verimli çalışması için bir araç sunar. Şirketinizin çevrimiçi altyapısının güvenli olmasını ve verimli çalışmasını sağlamak için önlemler alıyoruz.

Sunucu ve Hosting

apk ios