Alvesür Yalıtım

www.alvesur.com
Anasayfa Referanslar Alvesür Yalıtım


Alvesür Yalıtım

www.alvesur.com

2006 yılından bugüne kadar izolasyon sektöründe hizmet veren firmamız uzmanlık alanı olan ısı, su, ses ve nem izolasyonu alanında profesyonel olarak kaliteli hizmet vermektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakla birlikte kaliteden ödün vermeden ısı, su , ses ve nem izolasyonu alanında hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.

Yazın Serin, Kışın Sıcak…

HİZMETLERİMİZ
Profesyonel anlamda izolasyon sektöründe hizmet verdiğimiz branşlar;

ISI YALITIMI
Konforlu bir yaşam 20-22 derece sıcaklıkta mümkündür. Kışın ve yazın mekanlar arası ısı transferi olmaktadır bu ise enerji kaybına neden olur. BOR MADENLİ ALVESÜR %97 kapalı hücre yapısında olup en düşük ısı iletkenlik kat sayısı ile ısı köprüsü oluşturmadan yapılarda %30-35’e varan tasarruf sağlar bu özellikleri ile bilinen en kaliteli ısı yalıtım sistemidir.

SU YALITIMI
Yapıya nüfuz eden su ve nem betonların bozulup çatlamasına ve yapı demirlerinin paslanmasına yol açıp taşıma kapasitelerini kısıtlar. Binanın en ufak noktalarına nüfuz edip genleşerek sertleşen su geçirmeyen nem, terleme, küf yapmayan difüzyona uğramayıp yapı malzemelerinde pas ve çürümeyi engelleyip ömrünü uzatan BOR MADENLİ ALVESÜR ile yalıtılmalıdır.

SES YALITIMI
Konut, okul, işyeri, binalar, sinema, konser ve toplantı salonları, otel odaları gibi mekanları ses ve gürültüden koruyup sağlıklı ve konforlu ortamlar oluşturup ve insanların bir birlerinden rahatsız olmamaları için % 97 kapalı hücre yapısı ve ses iletkenliği en düşük yalıtkan olması ile dış etkileri minimuma indiren POLİÜRETAN YALITIM sistemi kullanılmalı.

ÇATI YALITIMI

 
  TELEFON  
+90 0541 242 66 84

  ADRES  
Bosna Hersek Mahallesi Abideyi Hürriyet Sokak Bakyapı Prestij No: F16 42250 Selçuklu/Konya


 

 

"Bizleri Tercih Etmiş Olmanızdan Dolayı Teşekkür Ederiz."
Yasin AKBIYIK 
(Ajans Başkanı)