WhatsApp

Kanaat Otomotiv

www.kanaatotomotiv.com.tr
Anasayfa Kurumsal Kanaat Otomotiv

Kanaat Otomotiv

Kanaat Otomotiv

www.kanaatotomotiv.com.tr


1987 yılında Konya’da kurulduğunda küçük bir atölyede faaliyetine başlamış olan Kanaat Otomotiv, 2000 yılına gelindiğinde ticaret hacmi, çalışan sayısı ve üretim bandındaki büyüme doğrultusunda, firmamızı aile şirketi yaparak yolumuza hızlı ve emin adımlarla devam ettik.

Otomotiv, yedek parça ile üretimimize başladığımız andan itibaren, her geçen gün üretim ağımızı ve dağıtım ağımızı büyüterek sektörde Pazar payı yüksek olan, otomotiv ve yedek parça firmalarının başında gelmekteyiz. Kısa zamanda sektörde nitelikli ve nicelikli işlere imza atan Kanaat Otomotiv sektörünün en hızlı büyüyen ve kendini geliştiren firması olmayı başarmıştır. Otomotiv yedek parça sektöründe zirvenin en güçlü ismi olan firmamız, her geçen gün yenilemeye ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

1,500 m2 alanda üretim yapan firmamız, 2011 yılında Avrupa standartlarında, en iyi üretim makinalarının bulunduğu ve bölgesinin en büyük üretim alanlarından birine sahip olan fabrikasını Konya Organize Sanayi Sitesi'ne taşıyıp, 3600 m2 alanda üretimine devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Kaliteli işler yaparak firmamızın yanı sıra üretim yaptığımız bölge olan Konya’nın sanayi alanında en iyi yerlere gelmesi ve Konya’nın isminin ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi şekilde temsil edilip, bilinirliğini ve büyüklüğünü hedef pazarlara göstermek. Otomobil yedek parçalarında dışa bağımlılığı azaltarak yerli üretim ve tüketimi hareketlendirip, dışa bağımlılığı en aza indirmek.

 
VİZYONUMUZ

Sektörünün öncü firması olan Kanaat Otomotiv yola çıktığı ilk günden beri amacı, her zaman en iyi, en kaliteli ve en sağlam parçaları üreterek, mükemmeliyetçi ve kusursuz üretimine devam etmektedir. Sürekli yeni işler üreterek sektörünün örnek alınan firmalarının başında gelen Kanaat Otomotiv, bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıyarak, öncü firma olmanın gerekliliklerini yerine getirmeye devam edecektir. Firmamızın en büyük amacı ülkemizin en büyük firmalarından birisi olmanın yanında Avrupa ve Dünyanın önde gelen otomotiv yedek parça da üreticilerinin başında gelmektir.


  TELEFON  
+90 (332) 239-1516

  ADRES  
2. Organize Sanayi Bölgesi Işıktepe Sk. No:17 Selçuklu/KONYA


 

 

"Bizleri Tercih Etmiş Olmanızdan Dolayı Teşekkür Ederiz."
Yasin AKBIYIK 
(Ajans Başkanı)


Sunucu ve Hosting

apk ios