WhatsApp
Telefon

Kurumsal

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Multi Medya Kurumsal

Kurumsal

SOLİD MEDYA, dünyanın hızla dijitalleşmesi ile oluşan kullanıcı davranışı uyumlu dijital pazarlama çözümleri üreten ajansıdır. Ajansımız 2009 yılında kurulmuş, Türkiye'nin en deneyimli ve genç kadrosuna sahip dijital ajanslarından biridir. 12 ilde satış temsilcisi bulunan firmamızda 4 yazılımcı personel, 2 pazarlamacı, 17 satış sorumlusu bayi ve 1 yönetici mevcuttur. Sistemimiz satın aldığınız hizmeti anahtar teslimi şeklinde 24 saat içinde size teslim etmek üzere kurulmuştur. İddiamız ise, 24 saatte teslim edemediğimiz durumda, hiç bir ücret talep etmeden size satın aldığınız hizmeti sunmaktır.


Hedef kitle memnuniyetini ön planda tutan firmamız tüm müşterilerine 1 yıl boyunca Sosyal MEDYA ÖZEL GÜN TASARIMLARINI ücretsiz olarak sunmakta ve tüm web tasarım yaptıran müşterilerine sınırsız süreliğine SSL SERTİFİKASI hediye etmektedir.


ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ÖDEME PRENSİBİ
Web sitemizde müşteri paneli sistemi mevcut olup bu panel sayesinde alan adı ve hizmet yönetimlerini müşteri kendi kontrol edebilir, sanal pos sistemi ve otomatik ödeme talimat ile ödemelerini gerçekleştirebilir. 9 banka anlaşması mevcut olan SOLİD MEDYA’dan aldığınız hizmetleri ister kredi kartına 9 taksit, isterseniz elden senet karşılığında 5 taksit ile ödeme yapabilirsiniz.

 

HİZMETLERİMİZ
Web Site Tasarımı ve Yazılımı,
E-Ticaret, Sosyal Medya,
Seo,
Marka Tescil,
Promosyon Ürün,
Animasyon,
Pc Yazılım,
Otomasyon Yazılım,
iOS ve Android Mobil Uygulama,
Alan Adı Sistemi,
Hosting Hizmeti,
850 Hat,
Sanal Santral Sistemleri,
Toplu Mail,
Toplu Sms,
Mail Taslak Sistemi,
Sosyal Medya Beğeni,
Sosyal Medya Takipçi,
Sosyal Medya İzleme,
Sosyal Medya Abone,
Wp Tema Yazılım,
Video ve Fotoğraf Çekim

 

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr

www.SolidMedya.com.tr