Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Kurumsal > Zaman Tüneli > Slogan > Ekibimiz

•>> 2009 Yılın'da Yasin AKBIYIK Tarafından Kurulan Ajansımız Geleceğe Doğru Adım ve Stratejik Çalışmaları İle Devam Etmektedir. Ajansımız Geçmişten Gelen Güç ve Bilgisi Haricinde Kapsamlı Müşteri Marka Dostları İle Günümüzün Yenilenen Çalışmalarına Uyum Göstererek Gelişmektedir. Genç Kuruluş Olan Ajansımız 7 Yılda Sektör Yıldızlarının Arasına Girmeye Hak Kazanmıştır. Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanı sıra, teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir. Farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz. Website tasarımlarının yanı sıra, geniş hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, Google Adwords, e-ticaret, marka tescili, branding çalışması ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz.

Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz… Çeşitli Kurum ve Kuruluşların Beğenileri İle Alınan Ödül Nişanlarımız İle Gurur İle Yolumuza Ara Vermeden Devam Etmekteyiz. Ajans Bünyemizdeki Tüm Çalışma Arkadaşlarımız İle Ortak Aldığımız Fikir Birliği İle Diğer Firmalara Göre Daha Kaliteli Çalışmalar Ortaya Koymaktayız. Firmamızın Kuruluş Gününde Olduğu Gibi Ek İşimiz Değil Tek İşimiz Politikası Üzerinde Sizlere Daha Kapsamlı İşler Teslim Ediyoruz. Firma Ailemizde Çalışan Personelimiz Firmanın İnsan Vicudundaki Organlar Gibi Olduğu İçin Ayrılmaz Bir Bütünüz. Firmanız İle Gelişmiş Teknolojilerde Beraber Yürümekden Onur Duyarız. İster A Sınıfı İster Z Sınıfı Şirket Sahibi Olun Bizler İçin Kalite Her Zaman Oluşturduğumuz Sınıfta Değil Yolda Olur. Bünyemizdeki birçok yetkin ekip arkadaşlarımız ile saat, gün tatil bilmeksizin 7-12, 365 gün süren operason ekibimiz ile sizlere hizmet veriyor, işinize, emeğnize, sitelerinize katkı sağlıyoruz. Bize sevdiğimiz işi yapma fırsatı veren şirketimizin bugünlere gelmesini sağlayan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

• SOLİD MEDYA Firması Bir YASİN AKBIYIK Ş.G Grup Üyesidir. •
 1. time-line
  2009'un Ekim Sabahı..
  Bir Markanın Doğumu

  Firmamız 2009'un Ekim Ayında TÜRKİYE'nin KONYA İlinde Yaşayan Firma Yöneticisi Y.AKBIYIK Tarafından Bir Oyun Arkadaşı'nın Reklam İşlerindeki Kazanç ve İtibar'dan Konu Açması İle Başlangıç Temelleri Atılan Bir Firmadır. Firmamızın Kuruluş Tarihde KONYA'nın Reklam Ajanasların'dan Çok Maduriyet Yaşadığı Zamanlar Olduğu İçin Firmamız Daim Olarak Verdiği Değer ve Kalite Fark Edilerek Hızlı Yükselişler ile Büyümeye Başladı...

 2. time-line
  2010'un Bahar Günleri..
  Google Amca İle Tanışma

  Markamızın Kuruluşunun 1. Yılında Yaptığımız Analiz İle Müşteri Artışlarımız %48 Artış Gösterdiği ve Bu Artışın Google Arama Motoruna Uygun İşler Yaptığımızdan Dolayı Kaynaklandığı Sonucuna Ulaştık. Bu Analiz Sonucunda Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Google Sınavları ve Eğitimlerini Firma Yöneticimiz ve 3 Ekip Arkadaşımız GOOGLE Merkez Hizmet Noktasından Başarılı Şekilde Almış ve Firmamızın Google Hizmetlerinde Her Zaman Onurlandırmışlardır.

 3. time-line
  2012'nin Güzel Son Baharı..
  Maskotumuza Hoş Geldinde

  Ekip Arkadaşlarımız İşlerin Yoğunluğundan Bazen İsimlerini Unutur Hale Gelmişti veeee İşte O Ses Geldi "BABACIKKK". Artık MASKOT SOLİD İşin Başına Geçti ve Tüm Ekip İşleri Artık SOLİD'siz Yapamaz Oldular. Hatta İşleri Bırakın SOLİD'in Çekirdeğini Karşılıklı Oturup Çikleyecek Hale Geldiler.

 4. time-line
  2016'nın Yaz Sıcağı..
  Yeni Ofise Taşınma

  Gün Geçtikçe İşler ve Müşteri Kitlemiz Genişlemekteydi. Artık Ofiste Çay Söylemeyi Bırakıp Çay Demlemeye Başlanmıştı. Yönetim Kurulunun Almış Olduğu Karar İle Yeni Ofise Taşınma Zamanın ve Konumunda Merkezi Noktası Olan AVRUKON PLAZA'nın Tercih Edilmesi Kararı Alındı. Bunun Üzerine Yeni Geniş Ofisimize TAŞINDIK.

 5. time-line
  2023'ün Sıcak Kış Günü..
  Dünya MARKA Reklam Ödülleri

  Hedefimiz 2023'de Markadaşlarımız ile Beraber Dünya Marka Reklam Ödüllerinde 1. Olmaktır. Ödül Bahane KALİTE Şahane ;)

Markamızın Sloganı

"Reklama Değer Katan Marka..."

elements

Ekip Arkadaşlarımız

"Hayal kurmaya cüret eden, onu gerçekleştirme cesaretini de gösterir."

team member
SOLİD

Firma Maskot

team member
Yasin AKBIYIK

Kurucu Yetkili

team member
S.Ahmet YILDIRIM

Genel Müdür

team member
Engin TAŞ

Web Tasarım

team member
Ahmet F. AYGÜN

Web Yazılım

team member
Büşra ALTUNAK

İnsan Kaynakları

team member
Vedat TAŞÇI

Montaj Ekibi

team member
Emre KUZDERE

Seo Uzmanı

team member
D.Ali VATANSEV

İçerik Editörü

team member
Veysel GÜN

Fotoğraf Uzmanı

team member
Mustafa KARHAN

Müşteri İlişkileri

team member
M.Ali ŞIK

Sosyal M. Danışmanı

team member
A.Osman LEVENT

3D ve Modelleme

team member
Ahmet ÇOŞAR

Grafik Tasarım

team member
Osman ÇOBANOĞLU

Staj

team member
Berke GÜLŞEKER

Sosyal M. Danışmanı

team member
Burak GÜRBÜZ

Grafik Tasarım

team member
M.Ali YAMALI

Muhasebe

team member
C.Ahmet CEYLAN

Web Yazılım

team member
Buse NÜKTE

Grafik Tasarım

team member
Muammer YAMALI

Satış Danışmanı

team member
Kadir KIZILDAĞ

Satış Danışmanı

team member
Selman BULUT

Web Yazılım

team member
Ömer ÇOBANOĞLU

Promosyon Ürün D.