WhatsApp

Kelebek Dijital

www.kelebekdijital.com
Anasayfa Kurumsal Kelebek Dijital

Kelebek Dijital

Kelebek Dijital

www.kelebekdijital.com


Kurumsal 
1996 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Kelebek Dijital her geçen gün bir adım daha öne taşıdığı 23 yıllık tecrübesi, profesyonel makine parkuru ve uzman çalışanları ile bireysel ve kurumsal müşterilerinin her türlü baskı, mücellit ve tanıtım işlerini, ihtiyaca odaklı çözüm ve hizmet üreterek yapmaktadır. 

Her adımında azim ve güvenle hareket eden Kelebek Dijital, teknik ve kişisel eğitime önem vermektedir. Kalitede sürekliliği ve iyileştirmeyi ön planda tutarak, müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılar. Hizmetleri, ürün çeşitleri ve samimi ortamı ile, en yüksek müşteri mutluluğunu sağlar. 

Dijital baskı sektöründe kaliteli hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır. 


Vizyonumuz 
Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon sektöründe lider olmak. 


  TELEFON  
+90 (332) 353 74 21

  ADRES  
Sahibiata Mahallesi Başarali Caddesi Kurşuncular Sokak Ulusoy İşhanı No:22 Kayalıpark Ptt Arkası - Meram/KONYA 

 

"Bizleri Tercih Etmiş Olmanızdan Dolayı Teşekkür Ederiz."
Yasin AKBIYIK 
(Ajans Başkanı)


Sunucu ve Hosting

apk ios